نیلو مووی ؛ دانلود جدیدترین فیلم ها

banner adsbanner ads

دانلود سریال Vagabond

قسمت 14 اضافه شد

لی سونگی به دنبال این هست که در صنعت سینما برای خود کاری دست و پا کند و بتواند به عنوان یک بازیگر در فیلم های اکشن بازی کند اما در این مدت که در تلاش است که در این زمینه پیشرفت کند تا وقتی که در روزی تصمیم میگیرد که به مسافرت برود که در حین این مسافرات دچار یک صانحه هوایی می شود و خوشبختانه از این صانحه جان سالم بدر می برد اما بعد از این مسئله زندگی او تغییر می کند و یک هدف جدید برای خود پیدا می کند.

دانلود سریال Thumping Spike 2

داستان این سریال که در واقع فصل دوم سریال ضربه تپنده است داستانی در همان فضا را بیان می کند و ماجراهایی شبیه به فصل اول را برای ما به تصویر می کشد که می توان آن را نسخه ای اصلاح شده نسبت به فصل اول دانست و داستان در فصل دوم جنبه های بهتری را به خود گرفته و پخته تر شده است، آنچه در این سریال مورد توجه است این است که چگونه انسان ها می توانند با وجود تضادهای مختلفی که با هم دارند در کنار هم باشند و به زندگی ادامه دهند.

دانلود سریال Thumping Spike 1

داستان این سریال درباره ی نوجوانان و جوانانی است که در یک دبیرستان به درس خواندن و تحصیل مشغول هستند و ماجراها و داستان های آنها را به تصویر می کشد و به ما نشان می دهد که این دانش آموزان چگونه در این دبیرستان به درس و تحصیل مشغول هستند و دست به انجام چه کارهایی می زنند.

دانلود سریال Miss Lee

قسمت 15 اضافه شد

سریال کره ای Miss Lee داستان یک دختر وظیفه شناس است که در شرکتی بزرگ کار می کند. لی سان سیم یا همان Miss Lee سعی دارد تا همیشه در کارها و وظایفی که دارد به سایر همکارانش در سازمان کمک کند و اینگونه به آنها یاری داده تا وظایف خود را به درستی انجام دهند. میس لی از طرف دیگر همکارانش خانم لی صدا زده می شود اما هیچوقت در حد توان و زحمتی که برای آنها می کشد از سوی آنها احترام دریافت نمی کند.

دانلود سریال Secret Boutique

قسمت 23 و 24 اضافه شد

سریال بوتیک مخفی در مورد فردی است که بعد از سال ها زندگی در پرورشگاه حالا که به سن قانونی رسیده و یک فرد بالغ محسوب می شود و دیگر قادر به تامین هزینه های روزمره خود است و می تواند زندگی خود را با کار کردن بگذراند باید آنجا را ترک کند و به زندگی جدیدش عادت کند.

دانلود سریال The Virtual Bride

قسمت آخر اضافه شد

داستان از جایی آغاز می شود که با یک فرد آشنا می شویم که در گذشته یک هنرمند معروف بوده است اما پس از گذشت زمان او شهرت خودش را از دست داده است و به فردی معمولی تبدیل شده است زیرا هر فرد مشهوری در زمانی شهرت خود را از دست می دهد و این مسئله ای است که باید با آن کنار آمد.

دانلود سریال The Sinner

فصل دوم اضافه شد

داستان سریال درباره مادری جوان است که پس از یک یک دوره بیماری شدید و غلبه بر تشنج های متوالی، بدون دلیل قانع کننده و یا علمی شروع می کند به انجام اعمالی خشونت آمیز و به نوعی دچار جنون می شود و…

دانلود سریال The Haunting of Hill House

قسمت 10 اضافه شد

داستان «تسخیر در عمارت هیل» ماجرای خانواده ای را به تصویر می کشد که دیگر اصلا شبیه به یک خانواده واقعی نیستند چرا که آنها به طور کامل از هم پاشیده اند و نمی توانند مانند گذشته باشند، این خانواده به دنبال راهی برای ثبات می گردند و به گذشته ی خود نگاه می کنند جایی که جز خاطرات تلخ و بد برایشان هیچ ارمغان دیگری نداشته است و…

دانلود فیلم Master Z: The Ip Man Legacy 2018

داستان این فیلم بعد از اتفاقات قسمت سوم فیلم ایپ من جریان دارد. در حالی که استاد چئونگ چی در باشگاه خود از ایپ من شکست می‎خورد، سبک خود را متواضعانه در مقابل ایپ من کنار می‎گذارد. اما او بعد از مبارزه با یک خارجی قدرتمند به دردسر می‎افتد و…

دانلود فیلم Lady and the Tramp 2019

داستان این فیلم که برگرفته شده از فیلمی انیمیشنی به همین نام است، درباره‌ی دو سگ به نام‌های لیدی و ترمپ و ماجراجویی‌های آنها می‌باشد که…